Broşür, Hedef kitlenizin sizden, ürünlerinizden veya hizmetlerinizden haberdar olup sizi tercih etmesine sebep olacak, müşterilerinizle ilk teması sağlayabileceğiniz bir matbaa ürünüdür. Tanıtmak istediğiniz noktaların tamamını tanıtabileceğiniz gibi ayrı ayrı da verme şansınız vardır. Broşürünüzün en baştan tasarımını yapabileceğimiz gibi, yaptığınız tasarımı baskıya hazır hale getirmek için grafik uygulamasını da yapabiliriz. Bunun yanısıra, tamamen baskıya hazır tasarımınız için size sadece matbaa baskı hizmetini verebiliriz.

Broşür, firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin tanıtımı için en başta gelen ve en yaygın kullanılan araçtır.

Ankara Broşür Baskı

Broşürde; firmanızın, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin fotoğrafları, detay bilgileri, ürün fiyatları, kampanyalarınız gibi, satışa ve genel tanıtımınıza destek olacak bilgiler yer alabilir.


Artık broşürü yapılmamış bir firma, bir ürün, bir hizmet veya bir etkinlik yok denecek kadar azdır.


Bir firmanın, bir ürünün veya bir etkinliğin

istenildiği kadar bilgiyi ve etkiyi hedef kitleye ulaştırmak için oldukça önemli bir araçtır.


Erdem Matbaası olarak biz, her işinize aynı hassasiyet ve kaliteli baskımız ve çalışanlarımızla özen göstermekteyiz.

Broşür’de Neler olmalı ?

Web Tasarım © Erdem Matbaası

matbaaa New Podcast www.erdemmatbaasi.com www.organizematbaa.org www.organizematbaa.net www.matbaaciniz.org www.dernekmakbuzu.org www.matbaaa.org www.ankaradamatbaa.org www.ucuzmatbaa.org Ankara Anlaşmalı Resmi Evrak Basımı ankara maliye anlaşmalı, Ankara basım firmaları, ankarada baskı yapan firma adresleri, Ankara Kazım Karabekir, Ankarada Maliye Anlaşmalı Matbaa, Ankara Matbaacı, Ofset Baskı Ankara Ankara ucuz baskı, Ucuz  Matbaa Ankara
5 Cilt A5 Fatura 1+1 Otokopili: 145 TL - 10 Cilt A5 Fatura 1+1 Otokopili: 240 TL (+ Renk ve + Nüsha Farkı 40 TL) 5 Cilt A4 Fatura 1+1 Otokopili: 200 TL - 10 Cilt A4 Fatura 1+1 Otokopili: 325 TL (+ Renk ve + Nüsha Farkı 50 TL)
5 Cilt Tahsilat Makbuzu 1+1 : 110 TL. - 500 Adet Tek Renk Zarf Basımı : 150 TL. - 500 Adet Antetli Kağıt 90 Gr. : 115 TL. - 5 Cilt Dernek Makbuzu 1 + 1 : 120 TL.